Rollebeekstraat 14, 2160 Wommelgem|03/707.19.99|info@annenco.be|Privacy Policy

ons team

Evi Anné

Zaakvoerder – Syndicus BIV 503876

03/707.19.99

Evi@annenco.be

Evi richtte Annenco op in 2009 met een visie rond transparantie en openheid waar ze nog steeds 100% achter staat.

Charlotte Cooremans

Gebouwenbeheerder

03/707.19.99

Charlotte@annenco.be

Charlotte heeft ruime ervaring in het beheer van gebouwen en verzekeringen en maakt sinds 2015 deel uit van ons team. Ze is niet beschikbaar op woensdag.

Jester Taguba

Boekhouding

03/707.19.99

Jester@annenco.be

Jester is gespecialiseerd in het voeren van de boekhouding van gebouwen. Ook beheert hij een beperkte groep gebouwen.

Seppe Schwagten

Gebouwenbeheerder - Syndicus BIV 514206

03/707.19.99

Seppe@annenco.be

Seppe maakt sinds 2017 deel uit van ons team. Hij beheert hoofdzakelijk gebouwen regio Wommelgem, Lier en Schilde.

Bo Willems

Gebouwenbeheerder

03/707.19.99

Bo@annenco.be

Bo beheert diverse residenties voornamelijk regio Antwerpen en Brecht.

Filip Henderickx

Sydicus BIV 501724

03/707.19.99

Filip@annenco.be

Met 20 jaar ervaring in de sector is Filip in 2019 ons team komen versterken.

Ilse Aerts

Technische ondersteuning gebouwenbeheer

03/707.19.99

Ilse@annenco.be

Ilse ondersteunt Filip en Seppe op technisch en administratief gebied.

Yasmina El-Hassani

Administratief bediende onthaal

03/707.19.99

Yasmina@annenco.be