Rollebeekstraat 14, 2160 Wommelgem|03/707.19.99|info@annenco.be|Privacy Policy

ons team

Evi Anné

Zaakvoerder – Syndicus BIV 503876

03/707.19.99

Evi@annenco.be

Evi richtte Annenco op in 2009 met een visie rond transparantie en openheid waar ze nog steeds 100% achter staat.

Seppe Schwagten

Syndicus BIV 514206

03/707.19.99

Seppe@annenco.be

Seppe maakt sinds 2017 deel uit van ons team. Hij beheert hoofdzakelijk gebouwen regio Antwerpen.

Kelly Van Looveren

Gebouwenbeheerder

03/707.19.99

kelly@annenco.be

Kelly is in 2023 het team van Annenco komen versterken.

Filip Henderickx

Syndicus BIV 501724

03/707.19.99

Filip@annenco.be

Met 20 jaar ervaring in de sector is Filip in 2019 ons team komen versterken.

Marie Welters

Gebouwenbeheerder

03/707.19.99

Marie@annenco.be

Marie is in 2023 het team van Annenco komen versterken. Ze beheert hoofdzakelijk gebouwen in regio groot Antwerpen.

Hubert Hollemaert

Gebouwenbeheerder

03/707.19.99

Hubert@annenco.be

Hubert is in 2023 het team van Annenco komen versterken.

Ilse Aerts

Technische ondersteuning gebouwenbeheer

03/707.19.99

Ilse@annenco.be

Ilse ondersteunt Filip en Seppe op technisch en administratief gebied.

Yasmina El-Hassani

Administratief bediende onthaal

03/707.19.99

Yasmina@annenco.be

Yasmina staat in voor het onthaal en staat de gebouwenbeheerders bij voor administratieve ondersteuning.

Diny Claes

Boekhouding

03/707.19.99

Diny@annenco.be

In 2023 kwam Diny onze boekhoudkundige afdeling versterken

Nancy Torfs

Boekhouding

03/707.19.99

nancy@annenco.be

In 2022 kwam Nancy onze boekhoudkundige afdeling versterken.

Jester Taguba

Boekhouding

03/707.19.99

jester@annenco.be

Jester heeft ruime ervaring in het boekhoudkundig beheer van gebouwen.